ترخیص کالا از فرودگاه امام خمینی

ترخیص کالا از فرودگاه امام خمینی

ترخیص کالا از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)

از نظر موقعیت، فرودگاه امام خمینی حدود 25 کیلومتری تهران که از طریق جاده قم - تهران و یا بزرگراه تهران - ساوه قابل دسترس می باشد.

در گذشته فرودگاه مهرآباد از حجم زیادی از پروازها و همچنین ورود کالاها به صورت هوائی را به عهده داشت که با احداث فرودگاه امام خمینی ، کمک شایانی در خصوص پروازهای خارجی و حمل بار هوائی را بعهده گرفت. فرودگاه امام خمینی(ره)، زیر نظر فرودگاه های شرکت بوده و کلیه پروازهای خارجی در آن ورود و خروج دارند که تخمین زده می شود که حدود 40 نام معتبر ایرلاین ها با بیش از 800 پرواز در هفته به فرودگاه های بین المللی دیگر، درحال انجام پرواز می باشد.

دارای چندفاز می باشد:

1. ترمینال مسافربری با ظرفیت 6 میلیون مسافر و تقریبا130 تن بار در سال را در بر دارد و ترمینال 2 بنام سلام و ترمینال 3 بنام ایرانشهر که در حال مطالعات قرار گرفته است،که جهت رفاه حال مسافران خط مترو توسط شهرداری تهران در حال احداث می باشد و این امر موجب می گردد که در زمان و هزینه صرفه جویی گردد.

با توجه به امکانات فوق و شرایط بوجود آمده، گمرک جمهوری اسلامی ایران توانست با راه اندازی و استقرار کردن ،گمرک و با امکانات خاص شرایط را فراهم نماید که کالاهایی که نیاز ضروری داشته، ازقبیل: دارو و مواداولیه نمونه جهت کارخانجات تولیدی و در صورت نیاز به فوریت کالا ،شرایط ترخیص کالا را فراهم نماید. گمرک فرودگاه امام خمینی توانسته شرایط ترخیص کالا جهت کلیه نیازهای شرکت های تولیدی و آزمایشگاهی، داروئی و نمونه های ارسالی به صورت شبانه روزی به خدمت گیرندگان ارائه نماید. دارای چند حوزه می باشد:1. حوزه تجاری 2.حوزه امانات پستی 3. حوزه مسافری

در حوزه تجاری ،کالاهایی به صورت ورود موقت ،مرجوعی، ترانزیت داخلی و خارجی و صادرات موقت و صادرات قطعی صورت میپذیرد. در حال حاضر 600 اظهار نامه به صورت رویه های متفاوت تنظیم می گردد که این امر ،آمار بالایی در جابجایی کالا می باشد.

بازرگانی احدی توانسته با حضور مداوم و مرتب در پیگیری کالا از زمان ورود تا زمان خروج درکنارصاحبان کالا قرار گیرد تا بتواند با توجه به مسائل اقتصادی با کمترین هزینه و با حداقل زمان لازم نسبت به ترخیص کالا اقدام نماید که این امر باعث گردیده مشتریان شرکت پارسا ترخیص سپهر عامل معرف ما به دیگر همکاران صنایع باشند.

شرکت ترخیص کالا احدی این افتخار را دارد که در کنار مجموعه شما آخرین اطلاعات گمرکی در خصوص، تعرفه، ارزش ،نحوه ورود کالا، به صرفه ترین مسیر نحوه انتخاب ایرلاین، با کمترین هزینه ممکنه و بالاترین سرعت نسبت به ارائه مشاوره و تحویل کالا اقدامات لازم را انجام دهد.

پرسنل و مشاورین بازرگانی احدی آمادگی خود را در خصوص هرگونه اطلاعات در خصوص قوانین گمرکی اعلام داشته و باعث مسرت و خوشحالی ما خواهد بودکه با تماس شما با اطلاعاتی که اعلام می دارید، پس از تجزیه و تحلیل نسبت به ارائه مشاوره جهت ترخیص کالا اقدام نمایند.

 

 

 

جهت دریافت آخرین اطلاعات و اخبار گمرکی به کانال تلگرام ترخیص کالا احدی مراجعه نمایید.

 

آیا مایل هستید مشاوران ما با شما تماس بگیرند ؟

اینجا اقدام نمایید

لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

پرسش و پاسخ "۲" مورد

avatar

۱۳۹۶/۰۴/۰۱ محمد وهیب

سلام وقت بخیر تعرفه و هزینه ترخیص پودر شکلات ‌دارید؟ مدارک خاصی برای ترخیص نیاز داره؟ ارادتمند محمد وهیب ۰۹۱۲۱۴۴۳۰۲۴

avatar

سلام - بله مجوز ورود و مجوز ترخیص از بهداشت لازم داریم - برای اطلاع از تعرفه و هزینه ها با شماره 88229034 خانم اردکانی لطفاً تماس بگیرید.


avatar

۱۳۹۶/۰۲/۳۱ کاظم شجاعی

سلام هزینه حمل و ترخیص و گمرک دوچرخه از انگلستان چقدر میباشد؟ دست دوم و تعداد آن ۱۰عدد ممنون

avatar

سلام - شما اصلا اجازه واردات کالای دست دوم را ندارید . برای دوچرخه نو از انگلستان هم باید اطلاعات در مورد ارزش کالا - تعداد دقیق و وزن بار را به آدرس ایمیل info@tarkhis.org  ارسال و با خانم اردکانی تماس حاصل فرمایید .


سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

شما می توانید همین حالا برای مشاوره با کارشناسان مجرب ما اقدام کنید    ۸۸۲۲۹۰۳۴ ۰۲۱