شرکت ترخیص کالا

2017/11/12

بازرگانی احدی از سال 84 فعالیت خود را در امر واردات، صادرات، به منظور کمک به صاحبان کالا در انجام تشریفات و ارائه راهکارهای گمرکی با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص آغاز نموده و در مسیر نیل به این هدف گام برمیدارد. اهم فعالیت های این شرکت عبارت است از: انجام کلیه تشریفات گمرکی اعم از ترخیص کالا به صورت واردات قطعی و واردات موقت، ترانزیت خارجی و داخلی و حمل و نقل کالای صادراتی و مرجوعی، مشاوره در امر صادرات و واردات، حمل و نقل و بارگیری و تخلیه کالا، اخذ مجوزهای قانونی، انجام ثبت سفارشات و انجام کلیه امور مرتبط.


در شبكه هاي اجتماعي همراه شما هستيم

آیا مایل هستید مشاوران ما با شما تماس بگیرند ؟

اینجا اقدام نمایید

لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

دریافت کاتالوگ

جهت مشاهده لينك دانلود لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

ترخیص کالا از فرودگاه امام خمینی

گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) یکی از گمرکات مهم کشور و پایتخت می باشد.گمرک فرودگاه امام خمینی توانسته شرایط ترخیص کالا جهت کلیه نیازهای شرکت های تولیدی و آزمایشگاهی، داروئی و نمونه های ارسالی به صورت شبانه روزی به خدمت گیرندگان ارائه نماید.


ترخیص از گمرک بوشهر

گمرک بوشهر یکی از بنادر مهم در مجاورت خلیج فارس می باشد.این گمرک به جهت دارا بودن منطقه ویژه اقتصادی  و پیشرو در صنعت کشتی سازی از جمله مهمترین گمرکات جنوب کشور می باشد.


ترخیص کالا از گمرک شهریار

گمرک شهریار تنها گمرک زمینی  در تهران میباشد،این گمرک به دلیل نزدیکی به پایتخت و فرودگاه امام خمینی(ره) و همچنین دسترسی به راه آهن سراسری از اهمیت بسیار بالایی در زمینه ترخیص کالا برخوردار بوده است.


ترخیص کالا از گمرک بندرعباس

گمرک شهید رجائی و گمرک شهید باهنر یکی از مهم ترین بنادر و مبادی ورودی به کشور بوده و بدلیل نزدیکی ومقرون به صرفه بودن هزینه حمل و نزدیکی به سایر بنادر جهان جهت ترخیص کالا مقرون به صرفه میباشد.


ترخیص کالا از گمرک خرمشهر

گمرک خرمشهر به دلیل واقع شدن در کنار حوزه خلیج فارس و کشور عراق از اهمیت ویژه اقتصادی ، تجاری و سیاسی برخوردار بوده است.ترخیص کالا از جهت ترانزیت  زمینی و دریایی حائز اهمیت بوده که بازرگانان را ترغیب به ورود کالا به این بندر را مینمایند


ترخیص کالا از گمرکات تهران

بازرگانی احدی  توانسته نهایت تلاش را در ارتقا بهبود کیفیت خدمات در زمینه ترخیص کالا از گمرکات تهران را به مشتریان داشته باشد. و با پرسنل  مجرب و کارآمد سعی  در بالا بردن سطح رضایت مشتریان خود را دارد


ترخیص تجهیزات پزشکی

بازرگانی احدی افتخار دارد با تیم حرفه ای ترخیص خود، که در زمینه ترخیص تجهیزات پزشکی آموزش دیده اند و شناخت تخصصی از اقلام پزشکی دارند و به صورت ثابت در تمام ساعات اداری در گمرکات مستقر میباشند در سریع ترین زمان ممکن محموله شما را ترخیص نمایند.

شما می توانید همین حالا برای مشاوره با کارشناسان مجرب ما اقدام کنید    ۸۸۲۲۹۰۳۴ ۰۲۱