_ز___«_î__-7.jpg

ترخیص کالا از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)

از نظر موقعیت، فرودگاه امام خمینی حدود 25 کیلومتری تهران که از طریق جاده قم - تهران و یا بزرگراه تهران - ساوه قابل دسترس می باشد.

در گذشته فرودگاه مهرآباد از حجم زیادی از پروازها و همچنین ورود کالاها به صورت هوائی را به عهده داشت که با احداث فرودگاه امام خمینی ، کمک شایانی در خصوص پروازهای خارجی و حمل بار هوائی را بعهده گرفت. فرودگاه امام خمینی(ره)، زیر نظر فرودگاه های شرکت بوده و کلیه پروازهای خارجی در آن ورود و خروج دارند که تخمین زده می شود که حدود 40 نام معتبر ایرلاین ها با بیش از 800 پرواز در هفته به فرودگاه های بین المللی دیگر، درحال انجام پرواز می باشد.

دارای چندفاز می باشد:

1. ترمینال مسافربری با ظرفیت 6 میلیون مسافر و تقریبا130 تن بار در سال را در بر دارد و ترمینال 2 بنام سلام و ترمینال 3 بنام ایرانشهر که در حال مطالعات قرار گرفته است،که جهت رفاه حال مسافران خط مترو توسط شهرداری تهران در حال احداث می باشد و این امر موجب می گردد که در زمان و هزینه صرفه جویی گردد.

با توجه به امکانات فوق و شرایط بوجود آمده، گمرک جمهوری اسلامی ایران توانست با راه اندازی و استقرار کردن ،گمرک و با امکانات خاص شرایط را فراهم نماید که کالاهایی که نیاز ضروری داشته، ازقبیل: دارو و مواداولیه نمونه جهت کارخانجات تولیدی و در صورت نیاز به فوریت کالا ،شرایط ترخیص کالا را فراهم نماید. گمرک فرودگاه امام خمینی توانسته شرایط ترخیص کالا جهت کلیه نیازهای شرکت های تولیدی و آزمایشگاهی، داروئی و نمونه های ارسالی به صورت شبانه روزی به خدمت گیرندگان ارائه نماید. دارای چند حوزه می باشد:1. حوزه تجاری 2.حوزه امانات پستی 3. حوزه مسافری

در حوزه تجاری ،کالاهایی به صورت ورود موقت ،مرجوعی، ترانزیت داخلی و خارجی و صادرات موقت و صادرات قطعی صورت میپذیرد. در حال حاضر 600 اظهار نامه به صورت رویه های متفاوت تنظیم می گردد که این امر ،آمار بالایی در جابجایی کالا می باشد.

بازرگانی احدی توانسته با حضور مداوم و مرتب در پیگیری کالا از زمان ورود تا زمان خروج درکنارصاحبان کالا قرار گیرد تا بتواند با توجه به مسائل اقتصادی با کمترین هزینه و با حداقل زمان لازم نسبت به ترخیص کالا اقدام نماید که این امر باعث گردیده مشتریان شرکت پارسا ترخیص سپهر عامل معرف ما به دیگر همکاران صنایع باشند.

شرکت ترخیص کالا احدی این افتخار را دارد که در کنار مجموعه شما آخرین اطلاعات گمرکی در خصوص، تعرفه، ارزش ،نحوه ورود کالا، به صرفه ترین مسیر نحوه انتخاب ایرلاین، با کمترین هزینه ممکنه و بالاترین سرعت نسبت به ارائه مشاوره و تحویل کالا اقدامات لازم را انجام دهد.

پرسنل و مشاورین بازرگانی احدی آمادگی خود را در خصوص هرگونه اطلاعات در خصوص قوانین گمرکی اعلام داشته و باعث مسرت و خوشحالی ما خواهد بودکه با تماس شما با اطلاعاتی که اعلام می دارید، پس از تجزیه و تحلیل نسبت به ارائه مشاوره جهت ترخیص کالا اقدام نمایند.

 

 

 

جهت دریافت آخرین اطلاعات و اخبار گمرکی به کانال تلگرام ترخیص کالا احدی مراجعه نمایید.

 

پرسش و پاسخ

علی سلیمانی الاصل
علی سلیمانی الاصل
۱۳۹۸/۰۶/۲۵

سلام پس چرا این گوشی منوکه به صورت اینترنتی از چین خرید کردم و 2ماه تو گمرگ فرودگاه امام مونده ترخیص نمیشه؟؟

مدیر سایت
مدیر سایت

سلام

شما باید حضوری به گمرک فرودگاه مراجعه کنید و دلیل را جویا شوید.

تلفنی هم پاسخگو نیستند .

 

احمد
احمد
۱۳۹۸/۰۴/۲۵

سلام این کالا را میتونید از فردگاه امام ترخیص کنید مرکب خال کوبی به وزن ۶۳ کیلو در ظرف های ۲۰ میلی لیتر به تعداد ۱۹۸۴ عدد در کارتن به ابعاد طول ۱/۱۰ عرض ۱/۱۰ ارتفاع ۰/۳۳ به ارزش ۸ هزار لیر ترک

مدیر سایت
مدیر سایت

سلام

در صورت داشتن کارت بازرگانی و انجام ثبت سفارش و مراحل بانکی

میتوانید اصل اسناد را به شرکت ترخیص کار تحویل داده تا کالای شما ترخیص شود .

محمد
محمد
۱۳۹۸/۰۴/۲۵

سلام وقت بخیر برای ترخیص نمونه پروانه پمپ آب دست دوم از سوریه آیا نیاز به مدارک خاصی است ؟ و آیا مثل دیگر موارد وارداتی باید تمام مراحل ترخیص انجام شود ؟

مدیر سایت
مدیر سایت

سلام 

با داشتن کارت بازرگانی و ثبت سفارش و انجام دیگر مراحل  جهت واردات.

حسین پورصاحب
حسین پورصاحب
۱۳۹۸/۰۳/۱۵

سلام تابلو بر می خواستیم از اسپانیا وارد کنیم لطفاً راهنمایی کنید ارزش تابلو ۲۵۰۰ دلار شرکت ارسال کننده شماره واردات می خواد

مدیر سایت
مدیر سایت

سلام

جهت واردات باید کارت بازرگانی داشته باشید و ثبت سفارش را حتما انجام دهید .

محمد وهیب
محمد وهیب
۱۳۹۶/۰۴/۰۱

سلام وقت بخیر تعرفه و هزینه ترخیص پودر شکلات ‌دارید؟ مدارک خاصی برای ترخیص نیاز داره؟ ارادتمند محمد وهیب ۰۹۱۲۱۴۴۳۰۲۴

مدیر سایت
مدیر سایت

سلام - بله مجوز ورود و مجوز ترخیص از بهداشت لازم داریم - برای اطلاع از تعرفه و هزینه ها با شماره 88229034 خانم اردکانی لطفاً تماس بگیرید.

کاظم شجاعی
کاظم شجاعی
۱۳۹۶/۰۲/۳۱

سلام هزینه حمل و ترخیص و گمرک دوچرخه از انگلستان چقدر میباشد؟ دست دوم و تعداد آن ۱۰عدد ممنون

مدیر سایت
مدیر سایت

سلام - شما اصلا اجازه واردات کالای دست دوم را ندارید . برای دوچرخه نو از انگلستان هم باید اطلاعات در مورد ارزش کالا - تعداد دقیق و وزن بار را به آدرس ایمیل info@tarkhis.org  ارسال و با خانم اردکانی تماس حاصل فرمایید .

لطفا سوال یا نظر خود را اینجا مطرح نمایید