clearance-from-khorramshahr.jpg

ترخیص کالا از گمرک خرمشهر

شهر خرمشهر در جنوب استان خوزستان و در نزدیکی شهر آبادان و مینو شهر قرار گرفته و در جنوب غربی کشور ایران واقع شده است و قدیمی ترین نام این شهر بنام خارک می باشد. ترخیص کالا از گمرک خرمشهر در این منطقه از اهمیت بالایی برخوردار است. بندر خرمشهر و گمرک خرمشهر به دلیل واقع شدن در کنار حوزه خلیج فارس و کشور عراق از اهمیت ویژه اقتصادی، تجاری و سیاسی برخوردار بوده است. عمده فعالیت اقتصادی در خرمشهر و گمرک خرمشهر  شامل موارد ذیل می باشد.

  • کشاورزی به ویژه برداشت خرما
  • دارای بندرگاه و گمرک
  • دارای منطقه آزاد اروند
  • ارتباط سراسری با راه آهن
  • نزدیکی به فرودگاه آبادان

 

ترخیص کالا از خرمشهر

بازرگانی احدی با توجه به تخفیفات و ارائه معافیت در منطقه ویژه اقتصادی از اهمیت خاصی برای صاحبان صنایع و شرکت های تولیدی برخوردار می باشد. ترخیص کالا از جهت ترانزیت  زمینی و دریایی حائز اهمیت بوده که بازرگانان را ترغیب به ورود کالا به این بندر را می نمایند. بندر خرمشهر در نزدیکی کشور عراق واقع شده است و گمرک در فاصله 15 کیلومتری مرز شلمچه بوده است.
این شرکت  آمادگی خود را جهت مشاوره بازرگانی و ارائه اطلاعات و در اختیار قرار دادن سالها تجربه در خصوص ترخیص انواع کالا اعلام می دارد . این آمادگی را دارد تا ترخیص کالا از گمرک خرمشهر با بالاترین سرعت و کمترین هزینه انجام دهد  و با تماس با پرسنل شرکت پارسا ترخیص به عنوان حق العمل کار رسمی گمرک شما تجار محترم و مدیران شرکت های تولیدی را از آخرین اطلاعات در خصوص گمرک خرمشهر بهره مند می سازد. تماس با شرکت پارسا در خصوص ترخیص کالا و هرگونه مشاوره  باعث افتخار و مسرت ما خواهد بود.

بیشتر بخوانید: ترخیص کالا از گمرک شهریار

شماره تماس بازرگانی احدی

امتیاز دهید :

پرسش و پاسخ

رئیسی
رئیسی
۱۴۰۰/۰۲/۰۵

عوارض گمرکی چیست؟

مدیر سایت
مدیر سایت

عوارض گمرکی میزان وجوهی که گمرک طبق مقررات از صادرکنندگان و واردکنندگان دریافت می کند. 

بنان
بنان
۱۴۰۰/۰۲/۰۵

هزینه گمرکی چیست و شامل چه مواردی می شود؟

مدیر سایت
مدیر سایت

ترخیص کالا جهت صادرات و واردات شامل هزینه هایی می باشد که اصطلاحا به آن هزینه های گمرکی گفته می شود. در واقع هزینه گمرکی مقدار مبلغی است که میزان و شرایط آن توسط هیئت وزیران باید تعیین شود. این مبلغ شامل تخلیه، باربری، بارگیری و سایر خدمات می باشد. 

 

زاهدی
زاهدی
۱۴۰۰/۰۲/۰۵

ترخیص کالا چیست؟

مدیر سایت
مدیر سایت

ترخیص کالا به معنی تسویه حساب با گمرک پس از انجام تشریفات قطعی گمرک است. در وقع ترخیص کالا از گمرک فرآیندی است که توسط صاحب کالا یا نماینده آن جهت واردات سا صادرات صورت می گیرد که کالا اجازه ورود یا خروج از کشور را می گیرد.برای ترخیص کالا اسناد و مدارک باید به صورت فیزکی یا آنلاین تهیه و ثبت شوند. هزینه های گمرکی شامل مالیات، سود بازرگانی، حقوق گمرکی و ... می شود که صادرکنندگان یا واردکنندگان باید پرداخت نمایند. 

 

 

لطفا سوال یا نظر خود را اینجا مطرح نمایید