-شرکت.jpg

سخن مدیرعامل:

برای بنده افتخار بزرگی می باشد که بتوانم در نقش مدیرعامل شرکت بازرگانی احدی با عنوان حق العمل کاری رسمی گمرک در کنار گروهی از پرسنل و نیروهای فهیم و کاردان انسانی فرصتی را به دست آورم تا در مسیر راه شرکت بازرگانی با ارائه باکیفیت خدمات و مشاوره های رایگان تأثیر گذار باشم.
بازرگانی ترخیص کالا احدی در طی مدت تأسیس سعی کرده تجربه های فراوانی کسب نموده، و توانسته است با اتکا به همت و ارادۀ برخی مشاورین و مدیران خود و دستاوردهای را کسب نمایند در حال حاضر بازرگانی احدی یک برند مطرح در گروه خدمات ترخیص کالا از گمرکات کشور است به گمان اینجانب یکی از شاخص ترین وجه تمایز و راز شرکت پارسا ترخیص اینست که کلیه پرسنل شاغل در این شرکت در کنار بازرگانان و مدیران عامل شرکت ها می باشند که در این حوزه رسالت رضایتمندی مشتریان و پیشگامی و ارائه با کیفیت خدمات را دارند.
در این راستا میدانیم که همچنین رسالتی محقق نمی شود و نیاز به تلاش پیگیرانه و بی وقفه و رویاروئی با چالش های روزمره را دارد. همانطور که میدانیم در این شرایط پیش رو حداقل کردن هزینه و بالابردن سرعت عمل و فراگرفتن دانش در این حوزه چشم انداز تازه ای نیز در برابر پارسا ترخیص سپهر گشوده است و باید توانائی بهره مندی از آن دانش را داشته باشیم.
به باور ما، مهم ترین و بزرگترین فرصتی که در برابر شرکت پارسا ترخیص گشوده شده است را با بهترین نحو از آن بهره مند شویم فرصت نواندیشی، تجهیز شرکت به نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری، افزایش تعداد پرسنل جهت ارائه خدمات بهتر واحد بازرگانی مستقر در شرکت واحد مالی با ارائه صورتحساب رسمی مورد تأئید اداره مالیات در همه ابعاد آن، ارائه گزارش روزانه، ارسال آخرین بخشنامه های مربوط به حوزه مربوطه کالای وارداتی برای رقابت در بازارهای این حوزه خدماتی است.
خوشحالم اعلام کنم که اینجانب و پرسنل با تجربه شرکت پارسا ترخیص که تدابیر لازم را بدین منظور اندیشیده یم و در دستور کارمان تعریف و تبیین کرده ایم ارتقا سطح رضایتمندی و خدمات، توسعه دانش در خصوص ارائه خدمات امور گمرکی از کلیه گمرکات به خصوص گمرک تهران، گمرک بندرعباس، گمرک فرودگاه امام خمینی و مهم تر از همه جلب اعتماد و ارتقا رضایتمندی مشتریان امیدوارم در این راستا موفق باشیم.
اعتماد شما بزرگترین سرمایه ماست.

سالها تجربه و خدمت صادقانه توشه راه ما می باشد

شرکت ترخیص کالا احدی از سال 84 فعالیت خود را در امر واردات، صادرات، به منظور کمک به صاحبان کالا در انجام تشریفات و ارائه راهکارهای گمرکی با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص آغاز نموده و در مسیر نیل به این هدف گام برمیدارد. اهم فعالیت های این شرکت عبارت است از: انجام کلیه تشریفات گمرکی اعم از ترخیص کالا به صورت واردات قطعی و واردات موقت، ترانزیت خارجی و داخلی و حمل و نقل کالای صادراتی و مرجوعی، مشاوره در امر صادرات و واردات، حمل و نقل و بارگیری و تخلیه کالا، اخذ مجوزهای قانونی، انجام ثبت سفارشات و انجام کلیه امور مرتبط. خدمات این شرکت عبارتند از: ارائه خدمات مشاوره: ارائه راهکار در زمینه تهیه اسناد تجارتی کالا و حل اختلافات میان گمرک و صاحبان کالا توسط مشاورین و کارشناسان با تجربه شرکت. ارائه خدمات ثبت سفارش: ثبت سفارش کالا در کلیه ادارات بازرگانی مراکز استانها توسط کارشناسان خبره و مجرب در کوتاه ترین زمان ممکن. ارائه خدمات ترخیص: انجام کلیه تشریفات گمرکی و ترخیص کالا( صادرات، واردات) در کوتاه ترین زمان ممکن با استفاده از کارشناسان با تجربه ار گمرکات تهران، فرودگاه امام خمینی، بندرعباس، بندر امام خمینی، خرمشهر و بوشهر. ارائه خدمات بارگیری: بارگیری کالا و کانتینر به صورت شبانه روزی در اسرع وقت و با کمترین هزینه، با همکاری بهترین و معتبرترین شرکت های حمل و نقل داخلی. ارائه خدمات مالی: ارائه ریز اطلاعات مالی مرحله به مرحله وصدور صورتحساب آنی پس از ترخیص کالا با استفاده از سیستم مکانیزه این واحد.

این شرکت خدمات ترخیص کالا ارئه میدهد و می کوشد وسایل رفاه و موفقیت شرکت ها را در عرصه ترخیص کالا فراهم آورد. با توجه به تعهدی که در برابر تجار و بازرگان و و مدیران عامل داریم، می کوشیم در دنیا بهترین خدمات ترخیص کالا را ارائه نماییم. برای اینکه بتوانیم بهترین خدمات ترخیص کالا را به مشتریان ارائه نماییم اقدام به تشکیل سیستم هایی کردیم تا بتوانیم با یکایک مشتریان آشنا شده و به نیازهای آن ها پی ببریم و خدماتی با بالاترین معیار و تعهد ارائه نماییم. خواسته ها و نیازهای مشتریان در کانون توجه ما قرار دارد. به یکدیگر احترام میگذاریم به کیفیت ترخیص کالا اهمیت میدهیم و بسیار حرفه ای و متخصص هستیم. از آن جهت که ما نخستین انتخاب مشتریان هستیم که توانسته ایم خدماتی با بهترین کیفیت و نیز عملکردی عالی ارائه نماییم و از این خدمت بر خود می بالیم.

همچنین شرکت ترخیص کالای احدی پروانه حق العمل کاری خود را از حقیقی به حقوقی تغییر داده است .

 

تعریف حق العمل کار


حق العمل کار به شخصی اطلاق میگردد که از بابت فروش کالا یا خدمات کارمزد و یا پولی را دریافت میکند به اصطلاح دیگر حق العمل کار به دستور دیگری معاملاتی را انجام میدهد و در مقابل اجرت یا کارمزدی دریافت میکند
با توجه به رشد و توسعه اقتصادی در هر کشوری زمینه رقابت به بازرگانان و تجار اهمیت پیدا میکند در هر صنف و رشته شغلی یک نوع حق العمل وجود دارد اما ذر امر بازرگانی و گمرک اهمیت آن از آنجایی اهمیت پیدا میکند که در آئین نامه اجرائی قانون مصوب 1350 در مواد 376 و 397 بدان اختصاص پیدا کرد
که در این آئین نامه صدور کارت حق العمل کاری در گمرک از وظائف و اختیارات گمرک ایران بشمار آمد


در صورتیکه می خواهید حق العمل کار باشید باید شرایط ذیل را رعایت و دارا باشید


1- تابعیت ایران

2- حداقل سن 25 سال

3-نداشتن محکومیت

4- حداقل فوق دیپلم در یکی از رشته های گمرکی یا کارشناسی در رشته های مربوط

5- کارمند دولت نباشد

6- پذیرفته شدن در امتحان قانون و مقررات گمرکی


طبق ماده 128 قانون امور گمرکی


کارگزار رسمی گمرک به شخصی به شخصی اطلاق میگردد که تشریفات گمرک کالای متعلق به شخص دیگر را به وکالت از طرف صاحب کالا انجام می دهد
حدود اختیارات وکیل در وکالت نامه که توسط موکل ارائه میگردد مشخص میشود.
کارگزار رسمی گمرک می بایست پروانه مخصوص را از گمرک ایران دریافت نمائید .
شرکت پارسا ترخیص این افتخار را دارد با دریافت و اخذ پروانه رسمی کارگزار گمرکی در کنار تجار و بازرگانان خدمات شایسته ای را ارائه نمایند