-5.jpg

ترخیص کالا از گمرک بوشهر


بندر بوشهر و گمرک بوشهر یکی از بنادر مهم که کنار و مجاورت خلیج فارس بوده و در جنوب غربی ایران واقع گردیده و دارای آب و هوایی نیمه بیابانی و گرم می باشد و نام قدیمی بوشهر بنام ریشهر  بوده و از اهم فعالیت های گمرک بوشهر و بندر بوشهر میتوان به موارد زیر اشاره کرد:


1.دارای نیروگاه اتمی
2.پیشرو در صنعت کشتی سازی
3.صادرات و واردات انواع کالاها
4.دارای منطقه ویژه اقتصادی
5.اعطای تخفیفات گمرکی (حمل یکسره بدون توقف)


گمرک بوشهر:


یکی از فعالیت های بندر بوشهر،استقرار گمرک در این بندر بوده که این امر موجب می گردد که این بندر با توجه به شرایط قرار گرفتن و مجاورت خلیج فارس برای تجار و بازرگانان از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده بازرگانی احدی به عنوان حق العمل کاری رسمی با قرار دادن تجربیات ترخیص کالا به تجار و بازرگانان باعث شده که بتوانند با کسب اطلاعات و استفاده از تجربیات شرکت ها نسبت به ورود کالا و صادرات اقدام نمایند. بندر بوشهر و گمرک بوشهر از بنادر مهم و همچنین فعال در حوزه خلیج فارس می باشد.

یکی از مواردی که تجار را ترغیب به واردات و ترخیص کالا از گمرک بوشهر می نمایند، قرار گرفتن گمرک در منطقه ویژه اقتصادی بوده که می توانند از تخفیفات در سود بازرگانی برخوردار باشند.

شرکت ترخیص کالا احدی این افتخار را دارد که، تجربیات سالیان خود را جهت اطلاع از تعرفه گمرکی و ارزش گذاری گمرک و استفاده از تسهیلات گمرکی و همچنین اطلاعات مورد نیاز در خصوص گمرکی تخفیفات گمرکی را در اختیار قرار داده که باعث مسرت و خوشحالی  شرکت پارسا ترخیص خواهد بود تا بتواند در این امر مهم در خصوص صادرات کالا و واردات کالا و ترخیص کالا همراه شما عزیزان باشد.

 

جهت دریافت آخرین اطلاعات و اخبار گمرکی به کانال تلگرام ترخیص کالا احدی مراجعه نمایید.

پرسش و پاسخ

علی تعبدی
علی تعبدی
۱۳۹۶/۰۳/۰۷

با سلام ایا برای واردات بطری شیشه منع قانونی وجود دارد یا خیر?با توجه به اینکه در داخل تولید میشود? ممنون واتس اپ 09173052885

مدیر سایت
مدیر سایت

سلام - لطفاً بفرمایید نوع مصرف بطری شیشه ای چیست؟ و برای تکمیل اطلاعات با خانم اردکانی 88229034 تماس حاصل فرمایید .

لطفا سوال یا نظر خود را اینجا مطرح نمایید