ترخیص تجهیزات پزشکی

ترخیص تجهیزات پزشکی مراحل و مدارکی نیاز دارد که بهتر است برای سهولت و سرعت ترخیص با شرکت ترخیص کالا همکاری داشته باشید. شرکت بازرگانی احدی کارگزار رسمی گمرکات کشور با مدیریت جناب آقای مهندس احدی با چندین سال سابقه درخشان در زمینه بازرگانی و ترخیص کالا افتخار دارد با تیم مجرب و آموزش دیده خود در خصوص اخذ مجوز بهداشت و ترخیص تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی و آزمایشگاهی و مواد شیمیایی  با سریع ترین زمان ممکن و با نازلترین هزینه از تمام گمرکات ایران در کناره شما مشتریان عزیز و ارجمند باشد. و افتخار داریم با تیم حرفه ای ترخیص خود که در این زمینه آموزش دیده اند و شناخت تخصصی از اقلام پزشکی دارند و به صورت ثابت در تمام ساعات اداری در گمرکات مستقر میباشند در سریع ترین زمان ممکن محموله شما ترخیص شود.

هدف ما بر این میباشد که شما مدیران عزیز با توجه به وقت گرانبهای خود دیگر نگران هدر رفتن وقت و پرداخت هزینه های متفرقه در خصوص ترخیص کالای خود نباشید.
 از آنجایی که اقلام پزشکی به دلیل حساسیت بالا و رعایت زنجیره سرمایشی و گرمایشی برای شما اهمیت بسیاری دارد با توکل به خداوند متعال و پشتکار قوی تیم بازرگانی و سریع ترین زمان ممکن محموله شما ترخیص میشود و به بهترین نحو ممکن به انبار شما ارسال می گردد. مشاوره و اخذ مجوز بهداشت و کد IRC و ترخیص فیلد های زیر به صورت تخصصی انجام می شود:

1. تجهیزات پزشکی
2. تجهیزات دندانپزشکی
3. تجهیزات آزمایشگاهی
4. تجهیزات اتاق عمل
5. مواد و تجهیزات قالبگیری و ایمپلنت
6. تجهیزات باروری و ناباروری
7. مواد شیمیایی
8. محیط های آزمایشگاهی
9. دارو های شیمیایی و گیاهی
10. مکمل های ورزشی

 ترخیص تجهیزات پزشکی

ترخیص تجهیزات پزشکی از گمرکات کشور

جهت اطلاع شما تجار و بازرگانان محترم ترخیص تجهیزات پزشکی نیاز به اخذ مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی و مرجع سلامت دارد و باید اطلاعات مورد نیاز و مدارک و مربوطه را در سامانه ورود کالا و ترخیص اداره تجهیزات پزشکی ثبت نمایند. جهت ورود و ترخیص تجهیزات پزشکی و همچنین لوازم جراحی ارز مبادله ای می توانید دریافت نمائید و تعرفه ترخیص تجهیزات پزشکی با توجه به نیاز کشور و عدم تولید حداقل می باشد. تجهیزات پزشکی عمدتا از کشورهای ایتالیا – فرانسه – ترکیه و ... بوده است. لیست گمرکات تخصصی در خصوص کالاهای پزشکی شامل شامل زیراست:

  • فرودگاه امام خمینی (ره) ترخیص تجهیزات پزشکی
  • گمرک شهید رجائی ترخیص تجهیزات پزشکی
  • گمرکات تهران ترخیص تجهیزات پزشکی

فرآیند واردات تجهیزات پزشکی

ثبت اولیه لوازم پزشکی جهت جهت این مرحله با مراجعه به اداره مربوطه (تجهیزات پزشکی) باید ثبت شرکت نمایند و در این خصوص میزان خطر وسیله مربوطه را مشخص نمایند و نسبت به اخذ مجوز تجهیزات پزشکی اقدام نمایند.

 بیشتر بخوانید: ترخیص دارو

جهت آشنایی جهت ورود کالا و ترخیص تجهیزات پزشکی که نیاز به ثبت اجباری نیست با مشاورین و کارشناسان بازرگانی احدی همراه باشید. یکی از تخصص های این شرکت واردات و ترخیص تجهیزات پزشکی است. قسمتی از ترخیص تجهیزات پزشکی شامل موارد زیر می باشد:

  • ترخیص تجهیزات پزشکی
  • ترخیص لوازم آندوسکپی
  • ترخیص دستگاه و لوازم عمومی پزشکی
  • ترخیص دستگاه تصویر برداری و دندانپزشکی
  • ترخیص دستگاه لیزر
  • ترخیص لوازم مربوط به ارتودنسی و پروتز
  • ترخیص دستکش های پزشکی و جراحی

فرآیند ترخیص تجهیزات پزشکی از گمرک

 فرآیند ترخیص با حداقل اسناد دارویی و تجهیزات پزشکی

همانطوری که مستحضر هستید بعضی از اقلام کالاهای دارویی و تجهیزات پزشکی دارای نقص یا در انتظار تخصیص ارز می باشند که در این مورد مهم به منظور تسریع در ترخیص کالای دارویی و پزشکی رول بررسی به شرح ذیل صورت می پذیرد:

1- ارائه درخواست توسط شرکت مربوطه با ذکر اقلام موجود در گمرک وارائه مدارک حمل به دبیرخانه اداره کل جهت بررسی کارشناس
2- بررسی مدارک در قسمت های دارویی، پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی
3- در صورت تشخیص اداره مربوطه به ضرورت دانستن ترخیص با ارائه تعهد محضری توسط شرکت مربوطه دارویی و پزشکی
4- تنظیم نامه ترخیص با حداقل اسناد توسط اداره مربوطه

در این خصوص و پیرو تفیض اختیار ترخیص با حداقل اسناد دارویی و تجهیزات پزشکی از سوی وزارت بهداشت به مدیریت محترم کل تجهیزات پزشکی و دارویی در خصوص فرایند ترخیص کالای دارویی با حداقل اسناد پزشکی  صورت می پذیرد.

تماس با بازرگانی احدی

جهت دریافت آخرین اطلاعات و اخبار گمرکی در مورد ترخیص تجهیزات پزشکی به کانال تلگرام ترخیص کالا احدی مراجعه نمایید.

 

امتیاز دهید :

پرسش و پاسخ

question

بابک آرتشی

۱۴۰۰/۰۳/۰۳

دررابطه با واردات لوازم مربوط به تجهیزات پزشکی

question

مدیر سایت

باید چه کاری کنیم؟ کامل سوال تون رو مطرح کنید 

question

زارعی

۱۴۰۰/۰۲/۰۵

برای واردات و ترخیص لوازم پزشکی چه اقداماتی نیاز است؟

question

مدیر سایت

برای واردات لوازم و تجهیزات پزشکی ابتدا باید به اداره مربوطه تجهیزات پزشکی مراجعه و اقلام خود را ثبت اولیه کنید. در این مرحله باید باید خطر لوازم را مشخص کنید تا مجوز مورد نیاز برای شما صادر شود. اما همه کالاهای مرتبط با تجهیزات پزشکی نیازی به ثبت نیست. برای اطلاع از لیست این اقلام با مشاورین و کارشناسان بازرگانی احدی تماس بگیرید. 

question

سماوات

۱۴۰۰/۰۲/۰۵

ترخیص تجهیزات پزشکی شامل چه مواردی می شود؟

question

مدیر سایت

لوازم آندوسکپی، دستگاه و لوازم عمومی پزشکی، دستگاه تصویر برداری و دندانپزشکی، دستگاه لیزر، لوازم مربوط به ارتودنسی و پروتز و دستکش های پزشکی و جراحی از جمله تجهیزات پزشکی است توسط شرکت ما از گمرکات مختلف ترخیص می شود.

 

question

بهمن دیزجی

۱۳۹۸/۰۳/۱۴

برای هماهنگی با شرکت شما برای ترخیص محموله وارداتی تجهیزات پزشکی و زیبایی از چین چه کاری باید انجام داد؟

question

مدیر سایت

برای ترخیص کالا توسط شرکت ما نیاز به اطلاعات دقیق تری هست. لطفا جهت ارائه اطلاعات دقیق تر با شماره 02141521تماس و داخلی 106 یا 105 تماس بگیرید.

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید یا ایمیل صحیح نیست
متن را وارد کنید

شرکت ترخیص کالا

fast call